"Project Runway" 7.11.2013 na zdj?ciu Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski, Anja Rubik  fot. Piotr Mizerski / TVN

Wielki finał programu coraz bliżej. Tylko trzy odcinki dzielą uczestników od werdyktu jury, trzymając w napięciu równocześnie widzów śledzących ich zmagania. W walce o sukces w świecie mody jedną z głównych nagród jest sesja własnej kolekcji magazynu Elle. Tej też poświęcona będzie kolejna odsłona programu „Project Runway”, w której pozostała piątka projektantów stanie przed możliwością sprawdzenia się w roli zwycięscy. Dziesiąty, pełen emocji odcinek już 4 maja o godz. 21.15 (CET – Berlin, Paryż), 20.50 (CDT – Chicago) i 21.50 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenie ITVN.

Do tej pory uczestnicy mogli zaprezentować nie tylko realizacje swoich pomysłów, ale również wyrazić samych siebie, ujawnić własną osobowość. Zadania przekazywane przez mentora Tomasza Ossolińskiego nie należały do najłatwiejszych. Młodzi projektanci szyli już z parasolek, a także materiałów budowlanych przy ograniczonym budżecie lub z możliwością rozrzutnego wyboru według upodobań. Zamieniali się także stanowiskami pracy i tworzyli ubrania z materiałów kolegów, którzy zostali przydzieleni w danych parach. I to było wyzwanie. Sam Mariusz Przybylski nie ukrywał i przyznał, że nie poddałby się takiej manipulacji w procesie twórczym własnego projektu.

W grze zmagają się nadal: Milita, Jakub, Natalia, Maciej oraz Liliana. Tym razem wątkiem przewodnim ich działań stanie się przeźroczystość. Wskazówkami oraz uwagami podczas przygotowań do sesji podzieli się rozchwytywany i nieustannie podróżujący fotograf mody Marcin Tyszka, który przed pokazem zasiądzie w jury obok szefowej działu mody Elle – Iny Lekiewicz.

Bohaterowie dają lubić się z ekranu. Zaskakują, ale i sami bywają zaskoczeni – jak Maciek oglądający Anję Rubik na wybiegu w spódnicy skrojonej przez siebie. W tym programie nie rzuca się słów na wiatr, a jurorzy oceniają całokształt postawy uczestników, nie tylko uszyte przez nich kreacje. Zapraszamy na antenę ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN


Bitwa o dom

WIOSENNA OFERTA ITVN

Wiosną ITVN zmienia się nie do poznania! Na naszej antenie pojawi się zupełnie nowy serial „Sama słodycz” z Piotrem Adamczykiem w roli głównej, polska edycja światowego hitu „Project Runway”, który poprowadzi polska top modelka Anja Rubik oraz emocjonujący program dokumentalny Dominiki Kulczyk „Efekt Domina”. Nie zabraknie również ulubionych programów, takich jak „X Factor”, „Kuba Wojewódzki”, „Ugotowani” czy „Bitwa o dom”, wyczekiwanych kontynuacji seriali „Lekarze”, „Prawo Agaty” i „Na Wspólnej” oraz premier filmowych i dokumentalnych. Zapraszamy do ITVN!

Już od marca ITVN zaskoczy widzów nowościami! Zaprezentujemy między innymi pierwszą polską odsłonę wielokrotnie nagradzanego formatu telewizyjnego „Project Runway”. Oprócz młodych projektantów walczących o nagrodę główną, w programie pojawi się szacowne grono jury: światowej sławy modelka Anja Rubik, założycielka polskiej marki modowej Joanna Przetakiewicz, projektant mody Mariusz Przybylski, mentor uczestników – znany projektant Tomasz Ossoliński, a także wielu polskich znawców mody i designerów. Na program zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 20.55 (CDT – Chicago) i 21.55 (EDT – Nowy Jork).

Oprócz doznań  estetycznych tej wiosny zapewnimy widzom również sporą dawkę emocji. Od 3 marca w każdy poniedziałek zaprezentujemy premierowe odcinki polskiego serialu „Sama słodycz”. Życie rozbitego po miłosnym rozczarowaniu Fryderyka zmienia się diametralnie, gdy w jego drzwiach staje utracona miłość wraz z dorastającym synem Stasiem. W rolach głównych: Piotr Adamczyk, Natalia Klimas, Olaf Marchwicki i Roma Gąsiorowska. Do oglądania serialu zachęcamy w każdy poniedziałek o godzinie 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork).

Kolejną nową pozycją na naszej antenie będzie emocjonujący program dokumentalny „Efekt Domina” przybliżający działalność charytatywną wolontariuszy i pracowników fundacji, którzy każdego dnia walczą o życie mieszkańców najbiedniejszych zakątków świata. Prowadząca Dominika Kulczyk od lat zajmująca się działalnością społeczną, pokaże widzom, jak pomagać tym, którzy pomagają innym w każdy piątek o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork).

Z pomocą potrzebującym ruszają również „Lekarze”. W kolejnym sezonie serialu będziemy świadkami tragicznej śmierci oraz rodzącego się nowego uczucia. Wraz z premierowymi odcinkami pojawią się nowi bohaterowie, którzy zmącą spokojną dotąd atmosferę w toruńskim Copernicusie. Do obsady aktorskiej w tej serii dołączy między innymi Wojciech Mecwaldowski. Czy zmiany personalne w szpitalu wpłyną także na życie osobiste chirurgów? Przekonają się Państwo w każdą niedzielę o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork).

Nerwowa atmosfera da się też we znaki współpracownikom Agaty Przybysz, która po raz kolejny narazi kancelarię na straty, angażując się w sprawę niewyjaśnionego morderstwa. Czy i tym razem dochodzenie sprawiedliwości tytułowej bohaterki „Prawa Agaty” zakończy się sukcesem? W najnowszych odcinkach serialu gościnnie wystąpią między innymi: Ewa Skibińska, Marian Dziędziel, Mateusz Janicki, Piotr Szwedes, Rafał Mohr oraz aktorka angielska – Tracy Green, którą zobaczymy już w pierwszym odcinku serialu. Zapraszamy we wtorek o godzinie 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork).

Z konfliktem interesów zmagać się będą również mieszkańcy ul. Wspólnej. Wielkim wydarzeniem okaże się bowiem wizyta Magdy Gessler w osiedlowym barze. O powodzeniu tej rewolucji przekonają się Państwo w kolejnych odcinkach serialu „Na Wspólnej”, na który zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork).

Wiosna przyniesie zmiany także w programach rozrywkowych prezentowanych na antenie ITVN. Rewolucje czeka między innymi „X Factor”, który zyska dodatkowego jurora – znaną w Polsce czeską piosenkarkę Ewę Farnę, a tym samym jeszcze jedną kategorię uczestników – zespoły. Na uzdolnionych wokalnie solistów, duety oraz grupy wokalno – instrumentalne czeka nagroda główna w wysokości 100 tysięcy złotych oraz szansa nagrania własnej płyty. Na jedyne poszerzone wydanie tego formatu zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork).

Nowości i pozytywnej energii nie zabraknie też w kolejnych odsłonach magazynu „Dzień dobry TVN”. Oprócz reportaży, porad i dyskusji na bieżące tematy, widzów z pewnością zaskoczy cykl „Davina – be happy”, w którym Amerykanka mieszkająca w Polsce wciela w życie życzenia polskich widzów. O tym, czy wszystkie marzenia się spełniają przekonają się Państwo w weekendy o godzinie 8.00 (CDT – Chicago) i 9.00 (EDT – Nowy Jork). Na program zapraszamy również od poniedziałku do piątku o godzinie 7.15 (CDT – Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork).

Sny przynajmniej jednej polskiej rodziny z pewnością się ziszczą w kolejnym sezonie programu „Bitwa o dom”. Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski zadbają jednak, by droga do własnego M nie była usłana różami. Nowe odcinki programu zaprezentujemy w każdą środę o godzinie 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork).

Jak się okazuje Kuba Wojewódzki także podjął się nie lada wyzwania, rozpoczynając poszukiwania nowej Wodzianki. Kto przywita gości króla TVNu w nowym sezonie? Przekonają się Państwo we wtorkowych wydaniach programu „Kuba Wojewódzki” o godzinie 21.55 (CDT – Chicago) i 22.55 (EDT – Nowy Jork).

Nieobecnością Wodzianki z pewnością nie martwi się Agnieszka Szulim, która w programie „Na językach” zaprezentuje nie tylko najnowsze plotki i doniesienia z polskiego świata show-biznesu, ale pochwali się również wdziękami nowej atrakcji programu. Program zaprezentujemy w każdą niedzielę o 18.10 (CDT – Chicago) i 19.10 (EDT – Nowy Jork)

Wisienką na torcie wiosennej oferty ITVN będzie z pewnością program „Ugotowani”, w którym tym razem swoje popisy kulinarne zaprezentują również obcokrajowcy mieszkający w Polsce. Kto pozna smak zwycięstwa? Dowiemy się w czwartek o godzinie 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork).

Na antenie ITVN nie może zabraknąć premier filmowych i dokumentalnych. W każdy piątek marca zapraszamy na cykl „Czeski Piątek”, w którym zaprezentujemy najlepsze filmy czeskiego kina: wielokrotnie nagrodzony dramat obyczajowy „Istny raj”, komediodramat o nietypowej komunie „Desperaci”, tragikomedię „Odejście” w reżyserii i według scenariusza Vaclava Havla oraz pięknie zrealizowaną komedię romantyczną „Droga do lasu”. Cykl filmowy zaprezentujemy o stałej porze: 20.30 (CDT – Chicago) i 21.30 (EDT – Nowy Jork). Od 1 marca zachęcamy także do śledzenia losów bohaterów wyjątkowego serialu kryminalnego „Śladami zbrodni”. Jak zespół pionierów poradzi sobie w skostniałym systemie francuskiego wydziału sprawiedliwości na początku XX wieku? Przekonają się Państwo w każdą sobotę o godzinie 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork). Z okazji Dnia Kobiet zaprezentujemy z kolei premierę wyjątkowego dokumentu „Wizerunek kobiety – piękno zniewolone”, demaskującego mechanizmy świata mody i społeczne oczekiwania wobec płci pięknej. Na film dokumentalny zapraszamy o godzinie 22.00 (CDT – Chicago) i 23.00 (EDT – Nowy Jork).

Wraz z wiosenną aurą na antenie ITVN zawita gama nowości, premier i wyczekiwanych kontynuacji.  Nowe seriale, programy oraz filmowe i dokumentalne premiery z pewnością dostarczą widzom dużo pozytywnych wrażeń i niezapomnianych emocji. Zapraszamy na antenę ITVN!

MATERIAŁY ITVN

Lekarze seria 4, Odcinek 41, Magdalena Ró?czka - Alicja, Mariusz Jakus - Bogdan, Foto: TVN/Piotr Litwic

LEKARZE – ODCINEK 11

Trudne przypadki, skomplikowane operacje i dylematy moralne. Toruńscy „Lekarze” zmuszeni będą stawić czoła nie tylko wyzwaniom zawodowym, ale i nieprzyjemnym sytuacjom w życiu osobistym. Czy wszyscy wyjdą z nich obronną ręką? Przekonają się Państwo w niedzielę 11 maja o godzinie 20.25 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenie ITVN.

Na oddział intensywnej terapii trafia Janek z rozpoznaniem złamanego kręgosłupa. Przemieszczające się kości uciskają na rdzeń kręgowy, przez co chłopak odczuwa postępujący niedowład. Na szczęście Florczykowi udaje się sprowadzić do Torunia znakomitego lekarza, który podejmuje się trudnej i ryzykownej operacji.

Skomplikowanego leczenie wymagać będzie również pięcioletni Franio. Lekarze z Copernicusa próbują mu pomóc po tym, jak dziecko uległo wypadkowi. Podczas operacji okazuje się jednak, że chłopiec cierpi na wrodzoną wadę serca. Ojciec Franka znajduje się pod nadzorem kuratora i może stracić prawo do opieki nad dzieckiem.

O syna zmuszona będzie również walczyć Alicja. Gustaw dalej prowadzi przeciwko niej nieczystą grę – tym razem nachodzi opiekunkę Kuby, aby skłonić ją do zeznawania na jego korzyść. Leon z kolei dowiaduje się prawdy o wypadku Filipa i żąda, aby mężczyzna zniknął z życia jego córki.

Napięta sytuacja popsuje także stosunki pomiędzy Leonem, Basią i Karkoszką. A przeciwko pracodawcy stanie Daniel, który postanawia pomóc szpitalowi w sprawie uszkodzonego laparoskopu, wbrew interesom firmy.

MATERIAŁY TVN

"Project Runway" 7.11.2013 na zdj?ciu Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski, Anja Rubik  fot. Piotr Mizerski / TVN

PROJECT RUNWAY – ODCINEK 10

Wielki finał programu coraz bliżej. Tylko trzy odcinki dzielą uczestników od werdyktu jury, trzymając w napięciu równocześnie widzów śledzących ich zmagania. W walce o sukces w świecie mody jedną z głównych nagród jest sesja własnej kolekcji magazynu Elle. Tej też poświęcona będzie kolejna odsłona programu „Project Runway”, w której pozostała piątka projektantów stanie przed możliwością sprawdzenia się w roli zwycięscy. Dziesiąty, pełen emocji odcinek już 4 maja o godz. 21.15 (CET – Berlin, Paryż), 20.50 (CDT – Chicago) i 21.50 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenie ITVN.

Do tej pory uczestnicy mogli zaprezentować nie tylko realizacje swoich pomysłów, ale również wyrazić samych siebie, ujawnić własną osobowość. Zadania przekazywane przez mentora Tomasza Ossolińskiego nie należały do najłatwiejszych. Młodzi projektanci szyli już z parasolek, a także materiałów budowlanych przy ograniczonym budżecie lub z możliwością rozrzutnego wyboru według upodobań. Zamieniali się także stanowiskami pracy i tworzyli ubrania z materiałów kolegów, którzy zostali przydzieleni w danych parach. I to było wyzwanie. Sam Mariusz Przybylski nie ukrywał i przyznał, że nie poddałby się takiej manipulacji w procesie twórczym własnego projektu.

W grze zmagają się nadal: Milita, Jakub, Natalia, Maciej oraz Liliana. Tym razem wątkiem przewodnim ich działań stanie się przeźroczystość. Wskazówkami oraz uwagami podczas przygotowań do sesji podzieli się rozchwytywany i nieustannie podróżujący fotograf mody Marcin Tyszka, który przed pokazem zasiądzie w jury obok szefowej działu mody Elle – Iny Lekiewicz.

Bohaterowie dają lubić się z ekranu. Zaskakują, ale i sami bywają zaskoczeni – jak Maciek oglądający Anję Rubik na wybiegu w spódnicy skrojonej przez siebie. W tym programie nie rzuca się słów na wiatr, a jurorzy oceniają całokształt postawy uczestników, nie tylko uszyte przez nich kreacje. Zapraszamy na antenę ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

Na Wspolnej, odcinek 181411.12.2012foto: TVN/Radek OrzelIlona Wronska, Grazyna Wolszczak

NA WSPÓLNEJ ODCINKI 1911-1914

W najbliższych odcinkach „Na Wspólnej” Iza będzie namawiać mieszkańców wsi do buntu przeciwko despotycznemu sołtysowi. Z podobnym problemem do redakcji Igora przyjdzie zastraszona przez nowego właściciela kamienicy kobieta. Jak zakończą się te dwie sprawy? Ponadto dowiedzą się Państwo, dlaczego Adam i Krzysztof są zazdrośni o swoje partnerki oraz jak na oskarżenia wobec swoich mężczyzn zareagują Monika i Joanna.

Bogdan przyłapuje Franka na bójce z kolegą. Nie wie, że Franio bronił jego honoru. Berg jest coraz bardziej przybity z powodu oskarżenia i… Joanny, która nie wierzy w jego niewinność. Pewnego dnia, ku zaskoczeniu dzieci, Joanna zjawia się w ich domu! Piękna pani weterynarz przeprasza, że nie ufała ich ojcu i prosi, by jej wybaczyli. Nieugięta pozostaje za to Monika. Damian zamierza wytoczyć Zosi proces o zniesławienie i razem z Moniką spotkać się z dziennikarzami. Szybko przygotowują konferencję prasową, lecz okazuje się, że kobieta wcale nie zamierza bronić narzeczonego! Wkrótce Monika zostawia Damiana i przeprowadza się z synkiem do rodziców. Ziębowie próbują przekonać córkę, że Cieślik jest wzorem uczciwości, ale na próżno. Tymczasem Żaneta odnajduje koleżankę Lipskiej z czasu studiów. Spotkanie z kobietą daje pewien trop… Czy uda się rozwikłać intrygę Zosi?

Tymczasem Maciek proponuje Weronice i jej dzieciom piknik za miastem. Podczas miłego wypoczynku Niesłuchowski – mimo sprzeciwu Roztockiej – fotografuje ją. Maciek jest wyraźnie oczarowany urodą pracodawczyni. Po powrocie robi wszystko, żeby jak najdłużej zostać w mieszkaniu Weroniki. Pokazuje fotografie, które zrobił jej podczas pikniku i zachwyca się widoczną na nich kobietą. Adam wraca z podróży i od razu wyczuwa napięcie między żoną a Maćkiem. Strach przed utratą ukochanej odczuwa również Smolny. Andrzej wynajmuje mieszkanie tuż obok Wspólnej, w pobliżu Basi. Jej nowy partner jest pewny, że Brzozowski zamierza odzyskać byłą żonę. Smolny postanawia zarezerwować jak najszybszy termin ślubu.

Na kolejne odsłony serialu zapraszamy od poniedziałku do czwartku, 5-8 maja, o godz. 20.05 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVNWARSZAWA18/07/2013NA PLANIE SERIALU  PRAWO AGATY 4 - ODCINEK 1N/Z: AGNIESZKA DYGANT

PRAWO AGATY ODCINEK 10

Przed pracownikami Kancelarii Gawron – Przybysz – Dębski ponowne wyzwania i życiowe dylematy. Okazuje się, że pojawienie się Huberta może zachwiać nie tylko względy i uczucie Marka wobec Agaty, ale również wpłynąć na ich zawodową działalność. Mimo to adwokaci przystąpią do obrony nowych klientów oraz kontynuować będą sprawę okoliczności podpalenia fabryki. Na kolejną odsłonę serialu „Prawo Agaty” zapraszamy we wtorek 6 maja o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

Powrót Huberta stanowi dla mecenas Przybysz cenny ślad w dochodzeniu na temat fabryki PolBrakes. Jednak Dębski nadal pozostaje nieufny wobec świadka koronnego. Choć stara się ukryć swoją zazdrość, były narzeczony ukochanej nie pozwala na osiągnięcie harmonii w relacji z Agatą. Marek podejmuje decyzję o odejściu z kancelarii. Dorota nie ukrywa swoich emocji, jest wściekła na niego i Agatę. Nie może uwierzyć, że pojawienie się Huberta tak poróżniło dwoje bliskich sobie ludzi. Sytuacja komplikuje się, gdy wkrótce wyjaśnia się, gdzie Dębski postanowił kontynuować swoją karierę…

Tymczasem Hubert zostaje pobity. Agata obawia się o jego bezpieczeństwo i postanawia znaleźć mu właściwe schronienie. Równolegle prowadzi sprawę lekarki Aleksandry Włoch i jej syna Mariusza. Była żona Mariusza ubiega się o wyższe alimenty. Gdy jej starania nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, postanawia obciążyć nimi matkę męża. W sądzie insynuuje fałszowanie recept przez panią doktor, rzekomo przynoszące jej znaczne zyski finansowe. Z tym niełatwym zadaniem zmierzy się Agata, która znów spróbuje dociec prawdy. Natomiast Bartek staje z Justyną na sali sądowej, reprezentując firmę swojego ojca. Ta niekomfortowa sytuacja wiele jednak wyjaśnia – Bartek ostatecznie dowiaduje się, dlaczego Justyna tak interesowała się firmą …

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

kuba_wojewódzki_tvn_tadeusz mirosz_1_1

KUBA WOJEWÓDZKI

Jego środowisko naturalne to wygodne kanapy, światła, mikrofony, błyski fleszy i splendor. Najbardziej lubi brylowanie w studiu i zamęczanie gości niewygodnymi pytaniami, a jego oręże stanowią bezpardonowe uwagi i poczucie humoru. Z kolei jego wiek, związki, życie prywatne, cięte riposty i publiczne konflikty budzą emocje tysięcy Polaków. Kuba Wojewódzki, przez jednych kochany, przez drugich oskarżany o zbyt złośliwe komentarze, tej wiosny powraca na antenę ITVN w swoim show. Do rozmowy zaprosi kolejne wielkie gwiazdy i dopiero rodzące się sławy. Stanie oko w oko z osobami, które opowiedzą o swoich debiutach i sukcesach, a także o tym, o czym wcale nie miały zamiaru mówić, kiedy wybierały się na nagranie… Poszukiwanie równych, czyli bezwzględnych przeciwników do rozmowy już rozpoczęte. Czy prowadzący poradzi sobie z zaproszonymi gośćmi? Kto dostąpi zaszczytu i ogrzeje się w blasku Kuby? Na nowe odcinki programu „Kuba Wojewódzki” zapraszamy w każdy wtorek o godz. 22.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.55 (CDT – Chicago) i 22.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN!

Już w najbliższy wtorek w programie „Kuba Wojewódzki” gośćmi prowadzącego i lokatorami jego skórzanej, stylowej i legendarnej kanapy będzie dziennikarka, stylistka i projektantka mody – Monika Jaruzelska oraz jedna z najważniejszych postaci polskiego rapu, wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy – Piotr Więcławski. Szerzej znany jako „Vienio”.

Kuba Wojewódzki zdążył już napisać dziesiątki felietonów do wielu poczytnych gazet, bawić słuchaczy we własnych audycjach radiowych, wystąpić w sztuce teatralnej, zasiadać w jury programu „Mam talent!” i równie gorącej komisji „X Factora”. Jednak głównym zajęciem tego człowieka – orkiestry jest przeprowadzanie nieszablonowych wywiadów z osobistościami ze świata sportu, show biznesu i polityki. Wtorkowy program „Kuba Wojewódzki” to swojego rodzaju świecka tradycja, która od lat gromadzi przed telewizorami rzesze fanów i przeciwników nietuzinkowego dziennikarza. Jedni się go boją, inni wprost marzą, by zasiąść na jego legendarnej kanapie i zmierzyć się z przewrotnymi pytaniami i humorystycznymi uwagami. Kuba Wojewódzki przeprowadził już wiele zaskakujących rozmów, a jego cięty język i ostre momentami poczucie humoru znane są wszystkim. Za to jest podziwiany i za to też krytykują go przeciwnicy. Na program „Kuba Wojewódzki” zapraszamy we wtorkowe wieczory do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

Sama S?odycz; serial TVN, rok produkcji 2014; n/z Natalia Klimas, Piotr Adamczyk, Marcin Hycnar; fot.: TVN / MakuFly / Marcin Makowski

SAMA SŁODYCZ – ODCINEK 10

Izabella po spotkaniu z Benedyktem przeżywa bezsenną noc pełną rozterek. Nie wie, czy powinna zadzwonić do nowego znajomego… W jakich okolicznościach dojdzie do ich ponownego spotkania? Dlaczego Fryderyk wręczy Patrycji ogromny bukiet kwiatów i czy pojawi się na przyjęciu urodzinowym małej Oli? Przekonają się Państwo, oglądając kolejny odcinek serialu „Sama słodycz” w poniedziałek 12 maja o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenie ITVN. Zapraszamy!

Fryderyk i Patrycja namiętnie się całują. Kobieta jest oszołomiona ze szczęścia, ale zachowanie Rekruta to raczej efekt jego frustracji i furii. Kiedy atmosfera staje się coraz bardziej gorąca… Fryderyk nagle się wycofuje. Szczerze wyznaje Patrycji, że sytuacja sprzed chwili to pomyłka. Kobieta wytyka Fryderykowi, że jest beznadziejnym mężczyzną, który nie zasługuje ani na zainteresowanie jakiejkolwiek kobiety, ani na miłość własnego syna. Dopiero pod wpływem rozmowy z Wiktorem Patrycja dochodzi do wniosku, że zachowała się niestosownie. Postanawia przeprosić Fryderyka i na nowo starać się o jego względy. Jest przekonana, że w końcu ulegnie jej czarowi…

Tymczasem Rekrut wpada bez pukania do gabinetu swojej psychoterapeutki. Sylwię bardzo dziwi jego nieobliczalne zachowanie. Widać, że minione wydarzenia odcisnęły piętno na jego charakterze. Targany nieznanymi dotąd emocjami Fryderyk postanawia natychmiast rozmówić się z Martą. Chce rozpocząć nowy rozdział w życiu, ale zanim to zrobi, musi stawić czoło przeszłości. Na pierwsze zadanie wyznacza sobie szczerą rozmowę z Patrycją, dlatego udaje się na uczelnię z olbrzymim bukietem kwiatów. W dosadny sposób chce zakomunikować koleżance, że nie jest nią zainteresowany. Patrycja interpretuje jednak zachowanie Fryderyka na swój sposób… Następnie mężczyzna spotyka się z prawnikiem. Chce walczyć o opiekę nad synem. Jest przekonany, że to pozwoli mu również zbliżyć się do Marty. Co lub kto może pokrzyżuje mu plany?

Marianna w towarzystwie Oli odwiedza Tajfuna. Cała trójka nie posiada się z radości z powodu przeprowadzki Oli. Dziewczyna znajduje w mieszkaniu dziadka apaszkę. Jest przekonana, że to prezent od dziadka dla jej lalki. Marianna przygląda się Benedyktowi. Mimo zaprzeczeń podejrzewa, że Benedykta odwiedziła kobieta! Podczas spaceru z pradziadkiem Ola żali się, że chciałaby mieć pełną rodzinę. Benedykt wpada na pewien pomysł. Postanawia z pomocą wnuczki przetestować pewną znajomą… Ruszają przygotowania do przyjęcia urodzinowego Oli. Marianna dzwoni do Fryderyka z pytaniem o potwierdzenie obecności. Dowiaduje się, że Staś wyjechał.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

Rozmowy w toku

ROZMOWY W TOKU

Wiosenne odcinki „Rozmów w toku” będą pełne zaskakujących tematów, niezwykłych gości i niespodzianek. Widzowie przekonają się, jak działa hipnoza na obżartuchów, hazardzistów czy nieszczęśliwie zakochanych. Specjalna loża doradców pomoże gościom podjąć ważne życiowe decyzje, a z wykrywacza kłamstw skorzystają już nie tylko pary, ale także rodzice. Pojawią się również goście specjalni, których poruszające historie z pewnością na długo zapiszą się w pamięci widzów. Na premierowe odcinki programu „Rozmowy w toku” zapraszamy od poniedziałku do piątku o godzinie 16.45 (CET – Berlin, Paryż), 16.35 (CDT – Chicago) i 17.35 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

Na tych, którzy nie potrafią opanować objadania się, trwonienia pieniędzy na hazard czy też angażowania się w toksyczne związki, czeka zupełnie nowe doświadczenie. Hipnoza to coś, czego z pewnością jeszcze nie próbowali. Czy pomoże im rzucić zgubne nałogi i uwolnić się z destrukcyjnych układów? Z kolei pary goszczące w programie Ewy Drzyzgi będą miały okazję nie tylko opowiedzieć o swoich problemach, ale również posłuchać rad specjalnej loży doradców. Eksperci głosując, pomogą uczestnikom programu podjąć decyzje w sprawach rodzinnych, małżeńskich, a także bardzo intymnych. Ponadto prawdomówność dzieci postanowili sprawdzić rodzice. Badanie wariografem nie przepuści najmniejszego kłamstwa. Czego rodzice-niedowiarki dowiedzą się o swoich pociechach?

Już w pierwszym odcinku programu poznają Państwo losy młodej Nigeryjki, która w wieku siedmiu lat straciła matkę. Ojciec wysłał dziewczynkę do wuja, a ten odsprzedał ją pewnej francuskiej rodzinie. Trzynastoletnia Tina stał się niewolnicą w ich domu. Pracowała od rana do nocy, spała w zatęchłej piwnicy i jadła resztki ze stołu. Kiedy miała piętnaście lat, adopcyjny „ojciec” zaczął ją molestować… Jak udało się Tinie uciec z domu tortur? Czy winni ponieśli karę? Dowiedzą się tego Państwo tego z niezwykle wzruszającej rozmowy bohaterki odcinka z Ewą Drzyzgą.

MATERIAŁY TVN

Plan programu Ugotowani22.01.2013fot.: Cezary Piwowarski/TVNna zdj?ciu:Ma?gorzata Potocka, Anna W?dzikowska, Stefano Terrazino, Maciej Zien

UGOTOWANI

Nowa edycja ruszyła!

Na antenie iTVN program „Ugotowani” rusza z kolejną serią premierowych odcinków! Jaki jest przepis uczestników programu na idealną kolację? Ciekawa konwersacja, szczypta niepewności, odrobina adrenaliny i zdrowa porcja rywalizacji. A do tego oczywiście pyszne dania. Na pierwszy odcinek drugiej serii zapraszamy w niedzielę o godzinie 20.25 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę iTVN.

W nowym sezonie programu z pewnością nie zabraknie pikanterii. Uczestnicy zaoferują swoim rywalom ostre riposty, soczyste wypowiedzi i, często podszyte fałszem, słodkie spojrzenia, a to wszystko w atmosferze gorącej rywalizacji. Oczywiście główną atrakcją programu, jak zawsze, będą wyjątkowe dania według autorskich przepisów. Dowiemy się, jak przygotować sandacza w sosie borowikowym, dlaczego jagnięcina powinna być zmacerowana i jak wzmocnić smak truskawek.

W każdym odcinku poznamy czterech uczestników. Ich zadaniem będzie przygotowanie kolacji dla zupełnie nieznanych sobie gości. Ucztujący po spróbowaniu przystawki, dania głównego i deseru podsumują wysiłki gospodarza, przyznając mu punkty nie tylko za smak potraw, ale i atmosferę przy stole oraz dodatkowe atrakcje wieczoru. Zdobywca największej liczby punktów wygrywa 5 000 złotych oraz tytuł zwycięzcy. Kto tym razem zostanie ugotowany, a kto wyjdzie z nagrodą na talerzu? Przekonamy się już niebawem na antenie iTVN.

Materiały iTVN

dzien dobry TVN

DZIEŃ DOBRY TVN

Budzi Polaków już od prawie dziewięciu lat. Niedawno świętował wydanie dwutysięcznego odcinka, a jego obecność jest stałym elementem udanego poranka milionów widzów w Polsce i za granicą. Na sukces magazynu „Dzień dobry TVN” składają się temperamenty najlepszych prowadzących, najjaśniejsze gwiazdy polskiej i światowej sceny, a także przytulne studio usytuowane w sercu Warszawy, w którym atmosfera jest niemal rodzinna. Ważnym bohaterem każdego odcinka są również gorące tematy z niemal każdej dziedziny życia, także polityczne i społeczne. „Dzień dobry TVN” to gwarancja dobrego początku dnia! Na nowe odcinki programu zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) oraz w weekendy o godz. 8.30 (CET – Berlin, Paryż), 8.00 (CDT – Chicago) i 9.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

Cztery pary prowadzących: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller oraz Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk, już czekają, by zaprezentować Państwu bieżące sprawy. Porady z zakresu diety, mody, urody i zdrowia oraz problemy społeczne i polityczne, dzięki ich zabawnemu komentarzowi i dociekliwości dziennikarskiej, zostaną zaserwowane w przystępny i niezwykle interesujący sposób. Te pary sprawią, że wiosenne poranki widzów iTVN będą radosne i pouczające, a przede wszystkim – ciekawe. W jaki jeszcze sposób można je umilić? Za sprawą nowych pasm, które w tym sezonie przybliżą ważne zagadnienia z życia codziennego!

Program zaplanowany na nowe, prezentowane w marcu odcinki aż kipi od nowości. Pojawi się cykl konsumencki, który wskaże zagrożenia tkwiące w niektórych produktach. Redakcja zrealizuje także magazyn poradnikowy z modą w roli głównej oraz cykl macierzyński, który poprowadzi Dorota Gardias. Ewa Baj, producentka wydań codziennych zapowiada, że w tym sezonie redakcja programu zajmie się edukacją ekologiczną i będzie instruować widzów, jak żyć w zgodzie z naturą. Pogromi kilka popularnych mitów i zaprezentuje odpowiedzi na nurtujące Polaków pytania. Czy witamina C pomaga w walce z przeziębieniami? Czy podcinanie końcówek włosów wpływa na ich zdrowie? Czy makijaż działa negatywnie na naszą skórę? – W nowym sezonie zamierzamy doładować ludzi energią i nowymi pomysłami. Będziemy zaskakiwać widzów oryginalnymi akcjami specjalnymi, które będą niepowtarzalne i charakterystyczne tylko dla naszej redakcji – dodaje Ewa Baj.

Również weekendowe odcinki wiosennego „Dzień Dobry TVN” zaskoczą. Nowym wyzwaniem będzie spełnianie marzeń widzów. – Podejmie się tego Davina Reeves – mieszkająca w Polsce Amerykanka, aktorka, Miss Nowego Jorku. Cykl „Davina – be happy” już w marcu. Pokażemy także „gwiazdy” polskiej medycyny i medycznych odkryć. A oprócz mnóstwa nowości ˗ ulubione przez naszych widzów „Warsztaty mistrzów”. Na naszej kanapie tradycyjnie zasiądą lubiani i znani z pierwszych stron gazet, m.in.: Edyta Górniak, Agnieszka Holland, Jerzy Stuhr, Jan Peszek czy Bogusław Linda – mówi Katarzyna Białek, producentka wydań weekendowych. Na magazyn „Dzień dobry TVN”, który od lat sprawia, że każdy poranek jest lekki i przyjemny, zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

W11

W-11. WYDZIAŁ ŚLEDCZY- ODCINKI 1126 -1129

W najbliższych odcinkach „W-11. Wydział Śledczy” poznają Państwo mrożące krew w żyłach historie dotyczące młodych i niewinnych osób oraz zamieszanych w niejasne układy kurierów, prawników i komorników. Na nowe odsłony serialu kryminalnego zapraszamy od poniedziałku do czwartku 5-8 maja o godz. 20.30 (CET – Berlin, Paryż, CDT – Chicago) i 21.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

Poniedziałkowe śledztwo poprowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz, którzy skupią się na poszukiwaniach pracownika firmy kurierskiej. Mężczyzna zaginął, a jego rzeczy osobiste policja wyłowiła z jeziora. Podejrzenie pada na hakera, któremu zaginiony miał dostarczyć drogi laptop. Być może chłopak pobił kuriera, by nie płacić za przesyłkę. Wkrótce udaje się go zatrzymać, jednak ten twierdzi, że nigdy nie spotkał się z mężczyzną…

We wtorek pewną niebezpieczną znajomość zbadają Anna Palka i Rafał Kopacz. Do szpitala trafia ciężko poparzony komornik sądowy – ofiara podpalenia w jednej z kamienic. Świadkowie kierują podejrzenie na członków patologicznej rodziny, od której urzędnik miał odzyskać dług. Tymczasem w szpitalu ktoś ponownie próbuje targnąć się na życie mężczyzny. Na kogo padnie podejrzenie o podduszenie komornika?

W kolejnym odcinku Anna Potaczek i Maciej Dębosz przyjrzą się sprawie zgwałconej i zastrzelonej dziewczyny, której zwłoki znaleziono na obrzeżach miasta. Podejrzenie o zabójstwo pada na właściciela baru. Okazuje się, że ofiara zginęła od strzału z broni byłego pracodawcy. Mężczyzna zaprzecza wszelkim zarzutom. Czy to możliwe, że dziewczyna ukradła pistolet? Z kim spotkała się z dala od centrum miasta?

Ostatnie śledztwo w tym tygodniu poprowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. W pustostanie na peryferiach miasta znajdują spalone ciała dwójki młodych ludzi. Okazuje się, że jedną z ofiar jest córka wpływowego prawnika, który stosuje nieuczciwe praktyki w obrocie nieruchomościami. Podejrzenie pada na oszukane przez niego osoby, jednak dowody wykluczają ich winę. Tymczasem udaje się ustalić tożsamość drugiej ofiary, co diametralnie zmienia tok prowadzenia sprawy.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

automaniak

AUTOMANIAK

„Automaniak” to program, w którym pasja łączy się z profesjonalizmem i poczuciem humoru. Testy samochodów, ciekawostki motoryzacyjne oraz informacje o najnowszych modelach są zawsze rzetelne i nigdy nie nudzą. Na program TVN Turbo „Automaniak” zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 18.15 (CET – Berlin, Paryż) oraz w każdy czwartek o 22.30 (CDT – Chicago) i 23.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę iTVN. Premierowe odcinki już w drugim tygodniu września!

Program „Automaniak” to niekonwencjonalne podejście do testowania samochodów okraszone dawką humoru. Jego niewątpliwą zaletą jest dobór prowadzących, którzy aż kipią energią. Rafał Jemielita, Jarosław Maznas, Patryk Mikiciuk i Ben Collins (fanom motoryzacji znany jako legendarny Stig z kultowego programu BBC – „Top Gear”) tradycyjnie sprawdzą jakość i sprawność najnowszych modeli samochodów. Porównają auta tej samej klasy i pojazdy o podobnej wartości. Przetestują też niespotykane na polskich drogach najdroższe, najszybsze, najbardziej luksusowe auta.

Ponadto ekipa programu, która nie zapomina o przeszłości i potrzebach kierowców, przyjrzy się modelom historycznym i samochodom na miarę kieszeni przeciętnego Kowalskiego. Poruszone zostaną ciekawe tematy bliskie wszystkim fanom motoryzacji, choć i kompletny laik odnajdzie w programie coś dla siebie. Formuła „Automaniaka”, niekonwencjonalne podejście do testowania samochodów oraz odpowiednia dawka humoru zapewnią wspaniałą rozrywkę wszystkim maniakom aut. Na program zapraszamy do iTVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN TURBO