KOBIETA NA KRANCU SWIATA TVN MAREK ARCIMOWICZ 3

Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię, a każdy odcinek tego programu jest tego potwierdzeniem. Przemierzając kulę ziemską wzdłuż i wszerz, Martyna Wojciechowska odnajduje najbardziej zaskakujące mieszkanki najodleglejszych zakątków świata. Bhutan, Nigeria, Papua, Rosja, Kolumbia – to tylko niektóre miejsca, jakie znana podróżniczka odwiedzi po raz pierwszy w nowej serii „Kobiety na krańcu świata”. Zapraszamy do ITVN od 6 września w każdą niedzielę o godzinie 10.10 (CDT – Chicago) i 11.10 (EDT – Nowy Jork).

Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak druga kobieta. Martyna Wojciechowska rozmawia ze swoimi bohaterkami o wszystkim. Niezależnie od pochodzenia, wieku, poglądów czy stylu życia. W tym sezonie będzie wiele historii, które wzruszą, rozbawią do łez, a czasem również zszokują.

Poznają Państwo m.in. 47-letnią Percy z Filipin, która jest głęboko wierzącą katoliczką, co udowadnia w szczególny sposób – w okresie wielkanocnym poddaje się ukrzyżowaniu. Bohaterka pierwszy raz dała się przybić do krzyża w wieku 17 lat, rok po tym, jak objawiła jej się we śnie „Black Sto Niño”.  Filipińczycy wierzą, że ukrzyżowanie w Wielki Piątek zapewnia im pokutę za grzechy.

Na tym samym kontynencie, w Indiach, żyje najmniejsza kobieta świata. Mierzy zaledwie 62,8 centymetrów. Jyoti cierpi na achondroplazję, która powoduje zaburzenie rozwoju kości i w konsekwencji karłowatość. Dwudziestolatka nie ma jednak problemu z rozwojem mentalnym, jest bardzo dobrą uczennicą. Co więcej, w Indiach jest czczona jak bożek, a na życie zarabia m.in. grając w amerykańskich serialach i programach.

Z kolei w najszczęśliwszym społeczeństwie na świecie – Bhutanie, mieszka pochodząca z rodziny królewskiej Ashi Sonam Choden Dorji. Martyna odwiedzi ją, by sprawdzić, czy faktycznie jest traktowana jak księżniczka. Co ciekawe, w tym miejscu nie zagościła jeszcze żadna polska ekipa telewizyjna.

W jednym z odcinków zaprezentowana zostanie także historia zmarłej z Sulawesi. Z powodu wysokich kosztów uroczystość pogrzebowa bardzo często organizowana jest tam tygodnie, miesiące, a nawet lata po śmierci zmarłego. W tym czasie ciało przechowywane jest w domu. Losy nieboszczki przedstawi jej córka Yohana – szefowa dzielnicy.

Na nowe, niezwykłe opowieści bohaterek programu „Kobieta na krańcu świata” już jesienią zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN


Plan programu "Top Model"
18.06.2015 r.
fot.: Cezary Piwowarski/TVN
na zdjeciu:
Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Wolinski, Katarzyna Sokolowska,

TOP MODEL – od 7 września w ITVN!

Co powinien mieć pretendent do tytułu Top Modela czy Top Modelki? Odpowiedni wzrost, wyrzeźbione ciało, superkondycję, odporność na stres, umiejętność posługiwania się obcym językiem i ponadprzeciętną determinację. Tych cech będzie poszukiwać niestrudzone jury z Joanną Krupą na czele. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek oraz okładka w popularnym miesięczniku. Do śledzenia rywalizacji na wybiegach i planach sesji zdjęciowych zapraszamy w każdy poniedziałek od 7 września o godz. 21.00 (CDT – Chicago) i 22.00 (EDT – Nowy Jork).  Nowe odcinki „Top Model” już wkrótce na antenie ITVN!

Aby zamieszkać w wymarzonym domu modelek, trzeba pokonać setki chętnych na castingach. Dobry wygląd nie wystarczy, żeby wkupić się w łaski srogich jurorów. Niesamowite wrażenie trzeba zrobić już w pierwszej sekundzie, prezentując swoje mocne strony i niezniszczalny charakter. W tej edycji po raz pierwszy w Polskę wyruszy autokar z Kasią Sokołowską, Dawidem Wolińskim, Marcinem Tyszką oraz przewodniczącą Joanną Krupa na pokładzie. Znawcy branży przemierzą kraj wzdłuż i wszerz, by poinformować szczęśliwców o dostaniu się do show. W wyprawie towarzyszyć im będzie zakulisowy opiekun i specjalista od trudnych zadań Michał Piróg. Do czyich drzwi zapukają?

Bieg do świata mody wcale nie będzie usłany różami. Uczestników w drodze do sławy czeka wiele trudnych zadań, m.in. sesja w jeziorze oraz jadącym metrze, skok ze spadochronem, spektakularne pokazy, a także bieg przez płotki w szpilkach. Wykonując je kandydaci, spróbują przełamać swoje lęki, wykazać się kreatywnością oraz po prostu być lepszym od innych. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z dalszą rywalizacją. Kto zostanie piątą Top Modelką lub Top Modelem w Polsce? Odpowiedź już niedługo na antenie ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

Sekrety lekarzy; fot.: TVN / Monika Grotowska

SEKRETY LEKARZY EXTRA

W najbliższym specjalnym wydaniu „Sekretów lekarzy EXTRA” widzowie poznają nie tylko historie kilku pacjentów, ale także razem z personelem przejdą szkolenie z zakresu ginekologii estetycznej. Ku zaskoczeniu całego zespołu chętna do wystąpienia jako modelka znajdzie się jedna z pań doktor. Która? Na ten wyjątkowy odcinek programu zapraszamy we wtorek 25 sierpnia o godzinie 21.00 (CDT – Chicago) i 22.00 (EDT – Nowy Jork) do ITVN!

Pierwszy pacjent przez ból spowodowany zwyrodnieniem kolana nie może funkcjonować jak normalny mężczyzna. Tabletki, zastrzyki, wreszcie operacja – nie tylko nie usprawniły jego nogi, ale przede wszystkim nie dały mu upragnionego ukojenia. Czy rewolucyjna metoda zaproponowana przez dr. Słynarskiego sprawi, że Krzysztof spełni swoje marzenie i będzie mógł chodzić po ukochanych górach?

Natomiast zbyt późno zdiagnozowana i leczona choroba drugiej bohaterki spowodowała, że wrzodziejące rany na jej twarzy zamieniły się w oszpecające blizny. Wygląd, który do tej pory był wizytówką kobiety, teraz stał się jej największym koszmarem. Po latach izolowania się i ukrywania przed światem, Ania nie tylko postanowiła wyjść do ludzi, ale co najważniejsze – znów zawalczyć o własne szczęście.

Kolejna część programu to seminarium lekarskie. Czy każde szkolenie musi być skomplikowane, poważne i nudne? Dr Gojdź udowodnia, że nie! Za pomocą niekonwencjonalnych metod i… kurczaków, pokazuje, jak prawidło przeprowadzić zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Nie obejdzie się również bez części praktycznej, do której zgłosi się jeden ochotnik obecny na sali.

Na koniec widzów czeka krótkie podsumowanie najtrudniejszych zabiegów razem z uczestnikami, którzy odważyli się podzielić swoimi problemami oraz lekarzami prowadzącymi. Na pełen emocji odcinek „Sekretów lekarzy EXTRA” zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

AZ PO SUFIT! TVN PIOTR LITWIC 3

AŻ PO SUFIT! – nowy serial od 1 września w ITVN!

Za sobą mają 25 lat udanego małżeństwa oraz wychowanie dziś już dorosłych dzieci. Przed sobą – drugą młodość! Żyć nie umierać! Gdy Joanna i Andrzej zaczynają smakować wyczekanej wolności, do ich drzwi po kolei pukają pozostali członkowie rodziny z solidnym bagażem życiowych doświadczeń. „Aż po sufit!” to nowy serial z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą w rolach głównych. Na premierowe odcinki zapraszamy od 1 września w każdy wtorek o godzinie 21.00 (CDT – Chicago) i 22.00 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

We wrześniu zaprezentujemy słodko-gorzką opowieść o typowej polskiej rodzinie, która każdego dnia zmaga się z rzeczywistością i walcząc o marzenia, poznaje blaski i cienie życia. Przez ostatnie dwadzieścia lat całym światem dwójki głównych bohaterów – Joanny i Andrzeja Domirskich – była ich trojka dzieci: dwóch synów i córka. Wraz z upływającym czasem, świadomi dobrze wykonanego obowiązku wychowawczego rodzice z nadzieją czekali na dzień, w którym pisklęta wreszcie wyfruną z gniazda. Tę kochającą się parę widzowie poznają w wyjątkowym momencie, kiedy wreszcie mogą przypomnieć sobie plusy mieszkania tylko we dwoje. Niestety chwila wolności nie trwa zbyt długo. Los ponownie sprowadza do ich domu całą rodzinę wraz z problemami, tajemnicami i roszczeniami.

Pod jednym dachem spotykają się różne osobowości, doświadczenia i temperamenty. Wojownicza Kama to najstarsza z trojga dzieci. Wraca do rodziców, gdy okazuje się, że jej związek ze starszym mężczyzną jest toksyczną pułapką. Zdecydowanie więcej szczęścia w miłości ma najmłodszy syn Domirskich, Łukasz. Jego serce należy do Natalii, córki milionerów zbyt dumnej, by prosić rodziców o pomoc. On także chce być człowiekiem sukcesu i marzy o wielkiej karierze. Dotychczasowe życie ponad stan wpędza go jednak w poważne długi… Łukasz nie ma wyjścia i musi poprosić rodzinę o wsparcie. Z kolei Tomek teoretycznie opuścił już gniazdo, by zamieszkać kilka domów dalej. Wieczny Piotruś Pan nie ma większych planów i zobowiązań. Do Joanny i Andrzeja wprowadza się także dziadek, który nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojej żony. Tym samym rodzinny dom aż po sufit ponownie zapełnia się Domirskimi. Tłem dla tej ciepłej opowieści będzie malownicza Gdynia. Na nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁY TVN

KOBIETA NA KRANCU SWIATA TVN MAREK ARCIMOWICZ 3

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA – od 6 września w ITVN!

Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię, a każdy odcinek tego programu jest tego potwierdzeniem. Przemierzając kulę ziemską wzdłuż i wszerz, Martyna Wojciechowska odnajduje najbardziej zaskakujące mieszkanki najodleglejszych zakątków świata. Bhutan, Nigeria, Papua, Rosja, Kolumbia – to tylko niektóre miejsca, jakie znana podróżniczka odwiedzi po raz pierwszy w nowej serii „Kobiety na krańcu świata”. Zapraszamy do ITVN od 6 września w każdą niedzielę o godzinie 10.10 (CDT – Chicago) i 11.10 (EDT – Nowy Jork).

Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak druga kobieta. Martyna Wojciechowska rozmawia ze swoimi bohaterkami o wszystkim. Niezależnie od pochodzenia, wieku, poglądów czy stylu życia. W tym sezonie będzie wiele historii, które wzruszą, rozbawią do łez, a czasem również zszokują.

Poznają Państwo m.in. 47-letnią Percy z Filipin, która jest głęboko wierzącą katoliczką, co udowadnia w szczególny sposób – w okresie wielkanocnym poddaje się ukrzyżowaniu. Bohaterka pierwszy raz dała się przybić do krzyża w wieku 17 lat, rok po tym, jak objawiła jej się we śnie „Black Sto Niño”.  Filipińczycy wierzą, że ukrzyżowanie w Wielki Piątek zapewnia im pokutę za grzechy.

Na tym samym kontynencie, w Indiach, żyje najmniejsza kobieta świata. Mierzy zaledwie 62,8 centymetrów. Jyoti cierpi na achondroplazję, która powoduje zaburzenie rozwoju kości i w konsekwencji karłowatość. Dwudziestolatka nie ma jednak problemu z rozwojem mentalnym, jest bardzo dobrą uczennicą. Co więcej, w Indiach jest czczona jak bożek, a na życie zarabia m.in. grając w amerykańskich serialach i programach.

Z kolei w najszczęśliwszym społeczeństwie na świecie – Bhutanie, mieszka pochodząca z rodziny królewskiej Ashi Sonam Choden Dorji. Martyna odwiedzi ją, by sprawdzić, czy faktycznie jest traktowana jak księżniczka. Co ciekawe, w tym miejscu nie zagościła jeszcze żadna polska ekipa telewizyjna.

W jednym z odcinków zaprezentowana zostanie także historia zmarłej z Sulawesi. Z powodu wysokich kosztów uroczystość pogrzebowa bardzo często organizowana jest tam tygodnie, miesiące, a nawet lata po śmierci zmarłego. W tym czasie ciało przechowywane jest w domu. Losy nieboszczki przedstawi jej córka Yohana – szefowa dzielnicy.

Na nowe, niezwykłe opowieści bohaterek programu „Kobieta na krańcu świata” już jesienią zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN

now wspolnej

NA WSPÓLNEJ 2124-2127

Maks chce się koniecznie spotkać z Kamilą przed jej wylotem do Afryki. Nie może uwierzyć, że ukochana go opuszcza, więc pędzi na lotnisko. Czy zdąży ją powstrzymać? Smolny planuje ukarać nieczystymi metodami oszusta budowlanego. Wieczorem puka do niego policja… Natomiast Joanna niepokoi się, czy bliźnięta są zdrowe, a podczas badań USG poznaje płeć dzieci. Co jeszcze przyniosą najbliższe odcinki „Na Wspólnej”? Na serial zapraszamy od poniedziałku do czwartku 24-27 sierpnia 20.10 (CET – Berlin, Paryż) oraz 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Roman zostawia Honoracie list pożegnalny i wyrusza w trasę. Bez celu przemierza Polskę, zabierając ze sobą przypadkową autostopowiczkę. Julia chce pojechać z Hofferem na koncert rockowy, gdzie spotyka resztę swojej paczki. Młodzi liczą, że mężczyzna ruszy z nimi w dalszą podróż. Tymczasem Honorata zaczyna pakować swoje rzeczy. Czuje, że Roman nigdy już do niej nie wróci.

Kinga nadal randkuje z Iwem. Umawia się z nim nad Wisłą, okłamując męża, że spotyka się z przyjaciółką. Brzozowska zwierza się Basi z romansu. Twierdzi, że nie może zakończyć tej intensywnej i ekscytującej znajomości. Kiedy wybiera się do pracy w seksownej mini, Michał jest oczarowany. Proponuje żonie, że porwie ją na obiad. Kobieta ma jednak zupełnie inne plany i udaje się do mieszkania Iwa. Niespodziewanie, zamiast Kmiecika, zjawia się tam jego była dziewczyna.

Tymczasem Misza szuka kobiety, która wyjdzie za niego za mąż, by ten nie został deportowany. Pierwsza kandydatka zostawia go pod Urzędem Stanu Cywilnego. Kolejna pani, Bożenka, liczy nie na fikcyjny ślub, a na bliższe poznanie młodego chłopaka… Z opresji ratuje go Sandra, lecz okazuje się, że Michel wraz z przyjaciółką muszą czekać na ślub 3 miesiące! Kumple wymyślają sposób na przyspieszenie procedur – Sandra musi udawać, że jest w ciąży! Oboje świetnie odgrywają swoje role przed urzędniczką USC. Czy to wystarczy?

W poważnych kłopotach jest inna młoda bohaterka. Ola wyjeżdża z nowym partnerem do Berlina, nie znając nawet docelowego adresu. Zamiast do Niemiec, Jacek wywozi ją do domu na odludziu. Przerażona Zimińska zostaje pobita i skrępowana! Wraz z dwiema innymi dziewczynami ma zostać sprzedana do domu publicznego. Rodzice wydzwaniają do córki, ale ta – według instrukcji porywaczy – uspokaja ich. Jacek grozi Oli gwałtem!

 

TESKT NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

Plan programu "Aplause, Aplause!"
20.07.2015
fot.: Cezary Piwowarski/TVN
na zdjeciu:
Agnieszka Szulim

APLAUZ, APLAUZ!

Wiele rodzin wspólnie śpiewa przy dźwiękach gitary, akordeonu czy pianina. Inne są mistrzami wspólnego kolędowania lub przyśpiewek przy ognisku. Jednak tylko nieliczne zdecydowały się wyjść z domowego zacisza i stanąć w blasku świateł. Dzieci wraz ze swoimi opiekunami już tej jesieni mają szansę wyśpiewać sobie sławę! O przejściu do kolejnych etapów zadecyduje aplauz widowni zgromadzonej w studiu oraz głosy ławy jurorskiej. Zasiądzie w niej dwójka profesjonalnych muzyków – Anna Rusowicz i Piotr Rubik oraz psycholog Małgorzata Ohme. Na nowy program „Aplauz, Aplauz!”, który poprowadzi energetyczna Agnieszka Szulim, zapraszamy w każdą niedzielę od 6 września o godz. 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach? Już wkrótce wraz ze słynną piosenkarką, najbardziej popularnym polskim dyrygentem oraz empatyczną psycholożką udowodnimy, że temu powiedzeniu daleko do prawdy! O temperaturę w studiu zadba przebojowa Agnieszka Szulim, która zagrzeje maluchy do muzycznej walki, doda otuchy dorosłym i rozpłynie się nad pełnymi miłości i ciepła wykonaniami znanych piosenek. Aplauz – marzenie każdego artysty – w tym programie przesądzi o dalszym uczestnictwie w muzycznej zabawie. Oryginalne głosy chłopców i dziewczynek, ich mam, ojców, babć lub dziadków zachwycą, wzruszą i rozbawią niejednego widza. Jednak przede wszystkim „Aplauz, Aplauz!” da szansę utalentowanym duetom na dalszy rozwój i popularność. Ci wokaliści pokażą, że rodzina to jest siła!

Do gry przystąpią duety złożone z dziecka i jego dorosłego opiekuna. Widownia oraz jurorzy oddadzą swój głos poprzez owacje na stojąco. Im więcej osób podniesie się ze swoich miejsc, tym więcej punktów przyznanych zostanie zawodnikom. W ten sposób mogą oni zdobyć aż 300 punktów. Uznanie każdego z sędziów warte jest 50 punktów. Przed uczestnikami przesłuchania w ciemno i mini-bitwy pomiędzy rodzinami. Dwanaście najlepszych duetów zmierzy się z ciekawymi zadaniami wokalnymi – odcinkami tematycznymi, śpiewaniem z rywalami oraz z gwiazdami. W wielkim finale wystąpią cztery drużyny. Będą rywalizować o przychylność publiczności, jurorów, ale i o nagrodę główną. Na „Aplauz, Aplauz!”, nowy program rozrywkowy dla całej rodziny, zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

"Na językach" 4.03.2015 na zdjęciach Agnieszka Szulim  fot. Piotr Mizerski / TVN

NA JĘZYKACH – NOWE ODCINKI

Co rzeczywiście dzieje się w blasku fleszy na warszawskich salonach? Jak działa polski show biznes? Kto aktualnie jest na topie, a kto popadł w niełaskę? Agnieszka Szulim wprowadza w świat gwiazd, który nie ma przed nią żadnych tajemnic. Na nowy sezon „Na językach” zapraszamy w każdy poniedziałek od 7 września o godz. 21.55 (CDT – Chicago) i 22.55 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Ekipa „Na językach” bierze pod lupę sukcesy, porażki, romanse, rozstania oraz skandale. Zakulisowe informacje rozkłada na czynniki pierwsze i weryfikuje je z rzeczywistością. Ile prawdy kryje się w plotkach? Agnieszka Szulim wie o polskich gwiazdach i ich grzeszkach absolutnie wszystko!

Wraz ze swoją lożą szyderców – czyli dziennikarzami z bardzo ostrymi językami – prowadząca analizuje historie z pierwszych stron gazet i głośne wydarzenia z życia gwiazd. Bez żadnych kompromisów i taryfy ulgowej rozprawia się z medialnymi aferami i ich bohaterami. Na najnowsze doniesienia z rodzimego czerwonego dywanu – program „Na językach” zapraszamy do ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

co za tyydzien

CO ZA TYDZIEŃ

Magazyn „Co za tydzień” znalazł swoje stałe miejsce w naszej ramówce, nieprzerwanie dostarcza widzom interesujących informacji ze świata kultury czy show-biznesu. Olivier Janiak doskonale wie, gdzie należy pojawić się z kamerą, a także z kim rozmawiać.  Rozmówcami Oliviera są najpopularniejsi aktorzy, przedstawiciele mody, muzycy, o których w świecie kultury czy rozrywki jest najgłośniej. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wśród nich są: piosenkarki Shakira, Kylie Minogue, aktorzy Johnny Depp, Keanu Reeves, Nicolle Kidman, Salma Hayek, David Lynch, Juliette Binoche i Angelina Jolie, z którą prowadzący program spotkał się w związku z promocją filmu „Czarownica”.
Kamera „Co za tydzień” podąży jak zawsze za modą, ale nie tylko na pokazach. Podejrzy, jak wyglądają przygotowania do nowatorskiej kampanii reklamowej jednej z polskich marek w sercu Francji, w Paryżu.  Przyjrzy się pracy jurorów programu „Top model” oraz zmaganiom jego uczestników. Nie ominie kulis produkcji seriali, między innymi: „Lekarzy”, „Prawo Agaty”, „Szkoły” oraz  programów – „Mam talent!”, „Kto poślubi mojego syna?”, a także filmów, które wejdą na ekrany kin. Krótko mówiąc – „Co za tydzień” będzie zawsze tam, gdzie warto być i pokaże to, co najciekawsze!
Prowadzący: Olivier Janiak

Na magazyn „Co za tydzień” zapraszamy w każdą sobotę o godz. 11.20 (CET – Berlin, Paryż), 10.10 (CDT – Chicago) i 11.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

Rozmowy w toku

ROZMOWY W TOKU

„Rozmowy w Toku” to jeden z najdłużej istniejących programów na polskim rynku mediów. Ewa Drzyzga przez lata swojej pracy rozmawiała z ponad 20 tysiącami gości. Kogo zaprosi do studia w tym sezonie? Jakie tematy poruszy dziennikarka, dla której nie istnieje żadne tabu? Na nowe odcinki popularnego talk show zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.25 (CET – Berlin, Paryż) oraz17.20 (CDT – Chicago) i 18.20 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Już we wrześniu w „Rozmowach w Toku” gościć będą zawodowe modelki odbiegające od popularnych wyobrażeń o młodych i szczupłych pięknościach na wybiegu. Ewa porozmawia m. in. ze znaną z teledysku zespołu Rammstein Melanie Gaydos. Kobieta cierpi na dysplazję ektodermalną – chorobę genetyczną powodującą nieprawidłowe wykształcanie zębów, włosów i paznokci. Melanie zamieniła swoje wady w atuty i dzisiaj pojawia się na wybiegach Nowego Jorku, Paryża i Berlina. Została też modelką Jean Paul Gaultier.

Prowadząca wybierze się także za granicę. W Turcji spotka dwie, obecnie najwyższe na świecie osoby zarejestrowane w Księdze Guinessa. 32-letni mierzący 251 cm Sultan Kosöen i 18-letnia Rumeysa Gelgi, która o wzroście 213 cm, mimo podobnego schorzenia, różnie podchodzą do swoich problemów. Dziewczyna jest przyklejona do książek, marzy o studiach i co tydzień pracowicie ćwiczy na zajęciach rehabilitacyjnych, bo wie, że od tego zależy jej przyszłość. Natomiast Sultan w ogóle nie chodził do szkoły, nauczył się czytać i pisać 2 lata temu i twierdzi, że najlepsza część jego życia zaczęła się kiedy miał 26 lat i pojechał na operację do USA. Tam zobaczył inny świat, trafił do Księgi Rekordów Guinessa i od tej pory stale podróżuje. Rumeysa też znalazła się w Księdze, ale nie może się ruszyć z domu.

Dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemami wychowawczymi, ale również dla tych, którzy nie mogą dogadać się z własnymi rodzicami, redakcja przygotowała cykl „Rodzina do naprawy”. – Będziemy kłaść szczególny nacisk na bardzo konkretne rady, które pomogą rozwiązać konflikt w rodzinie. Nieocenioną rolę odegrają w tym nasi eksperci – mówi Ewa Drzyzga. Wykwalifikowani specjaliści będą także prowadzić ćwiczenia terapeutyczne oraz zabiorą gości w zaskakujące miejsca. Czy te doświadczenia pomogą im zerwać z nałogami, lękami i złymi przyzwyczajeniami? Jak bohaterowie kolejnych odcinków poradzą sobie z tymi próbami? Na „Rozmowy w Toku” zapraszamy do ITVN!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

mamy cie

MAMY CIĘ!

To program, który przez wiele sezonów budził grozę wśród polskich celebrytów. Dziwne sytuacje, niezrozumiałe zachowania, niewiarygodne spotkania. Jedni twardo udawali, że wszystko jest w porządku, inni wpadali w furię, pozostali zupełnie nie spodziewali się, że coś się święci. Tej wiosny program „Mamy Cię!” wraca na antenę ITVN w nowej odsłonie! A wkręcać będą mistrzowie słownego sparingu, posiadacze nietuzinkowego humoru – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Zapraszamy w każdą niedzielę od 1 marca o godzinie 21.10 (CET – Berlin, Paryż),20.30 (CDT – Chicago) i 21.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Czy prowadzącym uda się odkryć zupełnie nieznane dotąd oblicza osobowości ze świata filmu, mediów, polityki i show-biznesu? To właśnie te osoby, znane widzom z telewizji i pierwszych stron gazet, będą „ofiarami” słynnych wkrętek. W każdym odcinku zobaczymy trzy gagi z udziałem znanych bohaterów wplątanych w śmieszne, przedziwne, a czasami wręcz absurdalne sytuacje. A to, co z pewnością pozostanie największą gratką dla widzów to szczera i zaskakująca reakcja „wkręcanych” zarejestrowana przez ukryte kamery. Gwiazdy oraz ich bliscy, którzy pomogli w realizacji żartów zagoszczą w studiu i razem z prowadzącymi po raz pierwszy obejrzą nagrania. Przygotujmy się na dużą dawkę bezkompromisowego humoru, gdyż zarówno redaktor Prokop, jak i redaktor Hołownia  są mistrzami spontanicznych komentarzy, które z pewnością ubarwią odbiór całości.

Zupełnie nowa seria „Mamy Cię!” to 12 odcinków, 36 „wkrętek” i 58 minut świetnej zabawy. Ten program nadał nowe znaczenie słowu – niespodzianka! W zagranicznych edycjach „wkręceni” zostali m.in.: Celine Dion, Claudia Schiffer,  Michael Schumacher, Liv Ulman, Paco Rabanne i Jean Reno. Lista znanych i lubianych polskich osobowości jest również długa i imponująca. Słynne „Mamy Cię!” usłyszeli już między innymi Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Ryszard Kalisz, Daniel Olbrychski, Anna Seniuk, Małgorzata Kożuchowska, Doda oraz Agnieszka Chylińska. Kto tym razem padnie w ręce twórców programu – zobaczymy już niebawem w ITVN!

MATERIAŁY TVN

DZIEN DOBRY TVN_BARTOSZ KRUPA_EAST NEWS_3

DZIEŃ DOBRY TVN

Nic tak rano nie stawia na nogi jak „Dzień Dobry TVN”. Porcja zawsze najświeższych newsów, gwiazdy z pierwszych stron gazet, muzyczne odkrycia, eksperci, porady i przepisy kulinarne dla każdego. Do tego znani prowadzący i reporterzy, którzy nie ugną się przed najtrudniejszymi i kontrowersyjnymi tematami. Bo dla redakcji najważniejszy jest widz. To on wyznacza kierunek i nadaje rytm programowi.

Na poranny magazyn “Dzień dobry TVN”zapraszamy do ITVN od poniedziałku do piątku o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork) oraz w weekendy o godzinie 8.30 CET, 8.00 CDT i 9.00 EDT.

MATERIAŁY TVN

Kuba Wojewódzki, sezon 8; talk show, rok produkcji: 2013; fot: TVN / FremantleMedia Polska / Wojciech Kurczewski

KUBA WOJEWÓDZKI od 1 września w ITVN!

„Kuba Wojewódzki” powraca na naszą antenę, by ciętą ripostą niejednokrotnie przeciąć delikatną nić błyskotliwości swojego gościa. Kto tym razem okaże się gejzerem intelektu? Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Kubą? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło… Na nowe odcinki i jeszcze ciekawsze rozmowy zapraszamy w każdy wtorek od 2 września o godz. 22.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.55 (CDT – Chicago) i 22.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W kolejnym sezonie pod lupą znajdą się osoby ze świata kina, teatru, muzyki, sportu oraz aspirujący celebryci. Kuba brzydzi się plotkami, ale chętnie ich wysłucha. W tym celu przepyta swoich gości na temat seksu, pieniędzy, religii, miłości, pracy oraz skandali. Niczym Perfekcyjna Pani Domu znajdzie i wyciągnie wszystkie brudy z garderoby swoich rozmówców. Po raz kolejny udowodni, że ma talent do zadawania niewygodnych pytań, z chirurgiczną precyzją rozdrapie stare rany i znajdzie ukrytą prawdę.

Kuba nie zostawia suchej nitki na tych, którzy nie zdołają utrzymać swojego ochronnego parasola przed gradobiciem pytań. Nie zna też pojęcia „temat tabu”. Stale prowokuje i ironizuje, co sprawia, że jego show od lat cieszy się zainteresowaniem widzów i przyciąga gwiazdy. Emocje w studiu będzie studzić seksowna Wodzianka, a debiutujące kapele oraz muzyczni weterani dadzą tradycyjny występ artystyczny na zakończenie programu. Na talk show „Kuba Wojewódzki”, spotkania kontrowersyjnego dziennikarza ze sławami, zapraszamy do ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

26.02.2015 Elbląg " Kuchenne Rewolucję" fot. Piotr Mizerski / TVn

KUCHENNE REWOLUCJE – OSTATNI ODCINEK

28 sierpnia zapraszamy na ostatni w tym sezonie odcinek „Kuchennych rewolucji”. Finałowa odsłona okaże się wyjątkowa nie tylko dla widzów, ale również dla właścicielki olsztyneckiej restauracji. Na popisy Magdy Gessler w kuchni i nie tylko zapraszamy w piątek o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

W Olsztynku, w sąsiedztwie pięknego skansenu, 5 lat temu powstała restauracja Zielarnia, którą otworzyła Ola razem z partnerem. Wszystko szło w miarę dobrze do czasu, kiedy jej mąż zniknął z kelnerką i utargami z całego sezonu letniego. Ola została z upadającą restauracją i nieopłaconym czynszem za kilka miesięcy. Bliska załamania właścicielka postanowiła się jednak nie poddawać, udowodnić sobie oraz innym, że wyprowadzi swoje życie i restaurację na prostą.

Zawziętość Oli przerosła wszelkie oczekiwania. Na co dzień ta filigranowa kobieta zajmuje się dosłownie wszystkim: gotuje, zarządza, robi zakupy. Niestety, w swoim uporze nie przyjmuje do wiadomości, że potrzebuje wsparcia innych, a gotowanie nie należy do jej mocnych stron. Prawdziwym żywiołem w kuchni jest za to drugi kucharz, który nie szczędzi szefowej gorzkich słów krytyki. Jak uzdrowić sytuację w Zielarni i zapełnić ją głodnymi gośćmi? Ola wierzy, że pomóc jej może już tylko Magda Gessler.

MATERIAŁY TVN