ZESTAWY POLSKICH PROGRAMÓW

TVN Complete Polish Premium Pack Polish Super Pack Odbiorniki HD/SD Dish Network Hopper
Kanal telewizyjny Polsat 2 9883 611-01
 Kanał Telewizyjny iTVN 9884 611-02
 Kanał Telewizyjny TVN24 9885 611-03
 Kanał Telewizyjny iTVN Extra   9886 611-04
 Kanał Telewizyjny BabyTV 9888 611-06
 Kanał Telewizyjny Kino Polska 9889 611-07
 Kanał Telewizyjny Kino Polska Muzyka 9890 611-08
 Polski kanał telewizyjny telewizja Polsat News      9892  611-10
 Polski kanał telewizyjny telewizja Polo TV    9893  611-11
Miesięczny abonament1  $24.99 $29.99 $34.99

 


Kanal telewizyjny Polsat 2

POLSAT 2 to polski program gdzie można oglądać polskie filmy, seriale, wydarzenia sportowe, wiadomości z Polski i ze świata, programy edukacyjne i rozrywkowe.


Kanal telewizyjny News

Portal informacyjny Polsat News to najnowsze informacje i wiadomości dotyczące gospodarki, sportu, nauki, biznesu oraz wydarzeń z kraju i ze świata.


Kanał Telewizyjny iTVN

iTVN to nowoczesna telewizja dla Polaków mieszkających poza granicami kraju. Widzowie itvn, równolegle z widzami w Polsce, oglądają najlepsze produkcje telewizji TVN oraz kanałów tematycznych z Grupy TVN. W ofercie programowej stacji dominują programy rozrywkowe, seriale, filmy i magazyny a także programy informacyjne i publicystyczne, dokumentalne i przyrodnicze.


Kanał Telewizyjny TVN24

Transmitowany bezpośrednio z Warszawy, TVN 24 jest pierwszym polskim całodobowym kanałem informacyjnym zapewniającym najświeższe wiadomości z kraju i ze świata. Informacje TVN 24 są uzupełniane co pół godziny, a układ programu pozwala na częste przekazywanie na żywo programów reportażowych uzupełnianych bieżącymi wydarzeniami i komentarzem.


Polska telewizja kanał iTVN Extra

W ofercie programowej ITVN Extra znajdują się: magazyny biznesowe i publicystyczne, opowiadające o istotnych wydarzeniach z kraju i zza granicy; polskie programamy lifestylowe, bogaty wybór nowoczesnych, rodzimych produkcji dotyczących m.in. gotowania czy urządzania wnętrz; produkcje dokumentalne o odmiennych kulturach i ważnych wydarzeniach z historii; produkcje o niezwykłych ludziach, miejscach i wydarzeniach; filmy dokumentalne pokazujące granice ludzkiej wytrzymałości; pozycje naukowe w zupełnie rozrywkowym charakterze; historie zwykłych ludzi, ale pokazane z niecodziennej perspektywy, a także liczne bajki i animacje dla dzieci.


Kanał Telewizyjny BabyTV

Baby TV jest dedykowana dzieciom i rodzicom. Program stworzony przez ekspertów w dziedzinie edukacji, dzięki czemu Baby TV to inspirująca podróż wypełniona liczbami, literkami, zwierzętami, kolorami i muzyką. Dodatkowo nie zawiera reklam.


Kanał Telewizyjny Kino Polska

Kino Polska International to program, który skupia się wyłącznie na polskiej kinematografii, prezentuje dorobek najbardziej renomowanych polskich twórców filmowych, klasykę polskiej kinematografii a także kino awangardowe i niezależnych artystów.


Kanał Telewizyjny Kino Polska Muzyka

Kino Polska Muzyka to pierwszy kanał rozrywkowy pokazujący nagrania tylko polskiej muzyki. Przypominamy wiecznie zielone przeboje, których słuchali nasi rodzice i dziadkowie – od przedwojennych szlagierów, przez kolorowe lata 60. i 70. do rockowych i popowych przebojów ostatnich dekad. W Kino Polska Muzyka prezentujemy teledyski legend polskiej estrady: Czesława Niemena, Maryli Rodowicz, Budki Suflera, Perfectu, Lady Pank, czy Kasi Nosowskej.


Polski kanal telewizyjny telewizja Polo TV

Polo TV jest obecnie najpolularniejszą stacją muzyczną w Polsce. Polo TV – to program nadający 24 godziny na dobę. Można tu zobaczyć najpopularniesze teledyski i hity dance i Disco Polo, obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat ’90-tych. Obejrzeć ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.